Лізель Хубер: биография

У 2008 році Блек і Хубер знову виграв дев'ять турнірів, включаючи Відкритий чемпіонат США і підсумковий турнір сезону, і ще чотири рази виходили у фінал , другий рік поспіль закінчивши на першому місці серед жіночих пар. У ще одному фіналі, в турнірі змішаних пар на Відкритому чемпіонаті США, Хубер в парі з Джеймі Марреєм грала проти Блек і Леандер Паес і поступилася 6-7, 4-6. У квітні цього року вона вперше зіграла за збірну США в Кубку Федерації проти збірної Росії. Хоча американки програли матч, свою зустріч у парі з Іваном Кінг Лізель виграла 7-6, 6-4. На Олімпіаді в Пекіні пара Хубер-Девенпорт дійшла до чвертьфіналу, де була зупинена майбутніми срібними призерами, іспанками Медіною Гаррігес і Руано Паскуаль.

У 2009 році Блек і Хубер виграли п'ять турнірів, пробилися у фінал Відкритого чемпіонату США і, в третій раз поспіль, у фінал підсумкового турніру WTA-туру (де поступилися в трьох сетах іспанської парі Льягостера-Вівес-Мартінес-Санчес) . Хубер також виграла свій перший турнір Великого шолома в міксті: це сталося на Відкритому чемпіонаті Франції, де її партнером був Боб Брайан. У цьому році професійний клуб «Springfield Lasers», за який виступає Хубер, виграв командний турнір World Team Tennis в Західній зоні. У складі збірної США вона також вийшла у фінал Кубка Федерації, де з Ванею Кінг програла матч в парах суперницям з Італії 6-4, 3-6, [9-11] (загальний рахунок зустрічі 4-0 на користь Італії).

2010 Блек і Хубер почали з двох виграних турнірів, в Окленді і Сіднеї, і виходу у фінал Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу, де вони вдруге поспіль (після Відкритого чемпіонату США 2009 року) поступилися сестрам Вільямс. У півфіналі Кубка Федерації в парі з Бетані Маттек-Сендс перемогла російську пару (загальний рахунок матчу 3-2 на користь США). Хубер, з початку року виграла чотири турніри і у віці 34 років в черговий раз стала першою ракеткою світу серед гравців у парному розряді, є найстарішою тенісисткою, що займала першу сходинку в рейтингу WTA, випередивши Лізу Реймонд (33 роки і 10 місяців) і Мартіна Навратілова (33 роки і 6 місяців).

Участь у фіналах турнірів Великого шолома (13)