Мануель Фрідріх: біографія

Мануель Фрідріх біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, захисник клубу «Байєр 04»
-

німецький футболіст, захисник клубу «Байєр 04»

Перший професійний контракт підписав влітку 1999 року з «Майнцем». Дебютував за клуб, який тоді брав участь у другій Бундеслізі, 26 лютого 2000 року в домашньому поєдинку проти «Енергі». У своєму першому сезоні провів всього п'ять матчів, але в наступних двох був завжди гравцем основного складу. Всього за 3 сезони в «Майнці» зіграв 63 гри і забив 8 м'ячів.

Влітку 2002 року Мануель підписав контракт з клубом Бундесліги - з бременським «Вердером». Але за два сезони, Мануель зіграв усього лише один матч - 23 серпня 2003 року проти «Шальке 04». Також в тому сезоні він зіграв 13 матчів за другу команду «Вердера».

У січні 2004 року Мануель повернувся в «Майнц» і зіграв 17 матчів у другій Бундеслізі того сезону. За його підсумками, «Майнц» посів третє місце і вийшов у Бундеслігу. У наступних двох сезонах бундесліги Фрідріх зіграв 67 матчів з 68, забивши в загальній складності 4 м'ячі.

У липні 2007 року підписав контракт з леверкузенським «Байєром». Дебютував у складі «аспірінової» у Бундеслізі 11 серпня 2007 в матчі проти «Енергі». Матч закінчився з рахунком 0:0, Фрідріх провів всі дев'яносто хвилин, на 72-й хвилині отримав жовту картку. Всього в першому сезоні за «Байєр» провів 32 щогла.

У березні 2006 року був призваний до збірної для товариського матчу проти команди США. Це був перший виклик в збірну гравця «Майнца», проте участь в матчі Мануель не прийняв. Також він не увійшов до списку тих, хто був у заявці збірної на Чемпіонаті Світу 2006 року. 16 серпня 2006 Мануель дебютував у збірній в матчі проти збірної Швеції.