Ерік Фер: біографія

Ерік Фер біографія, фото, розповіді - професійний канадський хокеїст
-

професійний канадський хокеїст

Ерік Фер був обраний «Кепіталс» на драфті НХЛ 2003 року в 1 раунді під загальним 18 номером. Дебютував у НХЛ у сезоні 2005-2006, в матчі проти Флориди Пантерс, який відбувся 18 грудня 2005 року. Вашингтон у тому матчі програв з рахунком 2:3, Фер провів на льоду 7 хвилин 33 секунди, відзначившись 2 кидками по воротах, і 2 хвилинами штрафу. Після матчу, Ерік був відправлений назад у фарм-клуб Херші. Наступний матч він провів лише 3 лютого 2006 року, проти Торонто Мейпл Ліфс. Всього за сезон Ерік Фер провів 11 матчів у складі Вашингтона. Окулярами результативності він не відзначився. Велику частину сезону провів у команді Американської хокейної ліги «Херші Берс», де був одним з найбільш результативних гравців. У сезоні 2006-2007 Фер провів в НХЛ 14 матчів, в яких забив 2 шайби і віддав 1 результативну передачу. Свою першу шайбу в НХЛ, Фер забив у ворота Кароліни Харрікейнз. Підсумок матчу був 7:3 на користь команди зі столиці США, а шайба Еріка виявилася переможною. У наступних сезонах, Фер вже був основним гравцем команди, граючи переважно в третьому ланці команди. У 2008 році Ерік востоновілся після травми міжхребцевого диска і повернувся в команду.

11 липня 2008, Вашингтон продовжив на один рік контракт з хокеїстом. Фінансові подробиці угоди не розголошуються.

16 липня 2009, Ерік Фер оновив свій контракт з командою. Сума угоди - 771,550 $. Термін контракту - один рік.