Габріель Хосе Урданета Ранхель: біографія

Габріель Хосе Урданета Ранхель біографія, фото, розповіді - венесуельський футболіст, півзахисник клубу «Депортіво Італія» з Каракаса
-

венесуельський футболіст, півзахисник клубу «Депортіво Італія» з Каракаса

Кар'єра

Почав кар'єру в клубі з Меріди «Універсідад де Лос-Андес». Грав за багато венесуельські команди. У складі «Атлетико Сулія» став чемпіоном і володарем Кубка Венесуели. На рубежі тисячоліть переїхав до центральної Європи, де виступав в чемпіонаті Швейцарії. Разом з ліхтенштейнських «Вадуцом» виграв Кубок Ліхтенштейну - 2006. Після цього повернувся на батьківщину і згодом представляв клуби своєї країни.

Урданета став одним з найуспішніших гравців у Венесуелі. З 77 матчами за національну збірну він займає п'яте місце в історії венесуельського футболу за цим показником. Також Габріель Хосе Урданета входить до п'ятірки кращих бомбардирів збірної (9 голів).