Маріон Бартолі: биография

Розпочався грунтовий сезон. І знову, тепер в Амелія-Айленд, Маріон програє стартовий матч. Далі на трьох турнірах першої категорії в Чарлстоні, Берліні та Римі Маріон виграє всього три матчі. Другий турнір Великого шолома в сезоні теж не вдався: знову поразка у першому колі.

Трав'яний сезон теж не приніс великих успіхів. На турнірі в Бірмінгемі Маріон знову програє стартовий матч, на цей раз Петра Цвєтковський. Вдалося трохи перетворитися на турнірі в Істбурне: там Маріон доходить до півфіналу, де її обігрує Агнешка Радванська. Третій турнір Великого Шолома, де в минулому році француженка дійшла до фіналу, склався погано: вона програла вже в третьому колі. Потім пішла низка турнірів, що передують US Ope]. Там Маріон зіграла краще всього: вона вийшла в перший і єдиний в цьому році фінал на турнірі в Стенфорді, попутно взявши реванш у Ганни Чакветадзе за Париж, потім виходить в півфінал Монреаля, але змащує кінцівку серії поразкою в першому матчі в Нью-Хейвені. Сам US Open склався середньо. Дійшовши до четвертого кола, Маріон програла Сібіль Баммер. У частині сезону Маріон досягла лише півфіналу у Лінці. Рік закінчений на 17 позиції світового рейтингу.

2009

Відразу виходить у фінал у Брісбені. Потім виходить у чвертьфінал Australian Open, перегравши першу ракетку світу Олену Янкович з рахунком 6-1, 6-4. Після фіналу Вімблдону це найкраще досягнення Маріон на турнірах Великого Шолома. Перемагає на турнірі в Монтерреї, потім перемагає на престижному турнірі в Стенфорді. Це найбільша перемога французької тенісистки на турнірах WTA. Бартолі забезпечує собі місце у фінальному турнірі року в категорії WTA International, Commonwealth Bank Tournament of Champions, де доходить до фіналу. У фіналі вона відмовляється від боротьби після першого сету через травму.