Олег В'ячеславович Трифонов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник
-

російський футболіст, півзахисник

Біографія

У листопаді 1996 року виграв разом зі збірною Ставрополя першість Росії серед збірних юнацьких команд (гравці 1981 року народження). У фіналі, що пройшов у місті Бєлорєченськ, збірна Ставрополя обіграла ровесників з Калуги (4:0), Нижнього Новгорода (4:1), Краснодара (1:0) і Санкт-Петербурга (2:0). Олег грав у всіх фінальних матчах, забив один гол. В одній команді з ним грали Роман Павлюченко і Сергій Сердюков.

31 серпня 1999 Олег вперше виступив за ставропольське «Динамо». У тому сезоні він забив лише один гол, 4 листопада 1999 року «Кристалу», на 90-й хвилині.

У 2000 році Трифонов разом з одноклубником Романом Павлюченком став виступати за волгоградський «Ротор».

У 2004 році після вильоту «Ротора» з вищої ліги Олег підписав п'ятирічний контракт з «Зенітом», але зміг брати участь лише в 7 іграх, і в період дозаявок був відданий в оренду «Кубані» (серпень - жовтень 2005).

2006 Трифонов почав у «Зеніті», з яким провів три матчі Кубка УЄФА проти «Олімпіка» і «Севільї», два перші матчі в чемпіонаті Росії, після чого знову потрапив на лаву запасних.

У 2007 Трифонова заявили самарські «Крила», які взяли його у «Зеніту» в оренду з правом викупу. Вперше за свій новий клуб він зіграв у матчі третього туру з ФК «Москва».

У матчі 8 туру з «Зенітом» отримав дві жовті картки і був вилучений.

У міжсезоння 2007 / 2008 вслід за Олександром Тарханова перейшов з «Крил Рад» до «Кубані», за яку провів 7 матчів, забив 1 м'яч, однак, потім перестав проходити до складу, тому був отзаявлен 31 серпня 2008. У той же день був заявлений за «Спортакадемклуб».

2 серпня 2010 заявлений за волгоградський «Ротор», де буде виступати на правах оренди до кінця сезону-2010.