Наталі Тозья: биография

1999 стає також вдалим в одиночній кар'єрі Тозья (два виграних турніру, в тому числі турнір I категорії в Москві, і півфінал підсумкового турніру року, де її перемогла майбутня чемпіонка Девенпорт). З Фусе вони виграють два турніри і ще чотири рази грають у фіналах.

Після перемоги в лютому 2000 року на турнірі в Парижі Тозья в травні того ж року займає своє вище, третє, місце в рейтингу тенісисток в одиночному розряді. До цього моменту їй було 32 з половиною року - рекордний вік для тенісистки, вперше входить в трійку найсильніших у відкриту еру. У цьому ж році вона видає автобіографію (фр.«Les Dessous du tennis f?minin»), що містить критичні відгуки про деякі з її товаришів по збірній Франції. У результаті було прийнято рішення не включати її до складу збірної на Олімпіаді в Сіднеї, яка повинна була стати останньою в кар'єрі 32-річної тенісистки; федерація тенісу Франції при цьому заперечувала будь-який зв'язок прийнятого рішення з публікацією автобіографії, стверджуючи, що відбір був зроблений, грунтуючись на спортивній формі претенденток.

2001 рік став останнім в одиночній кар'єрі Тозья, що виграла в цьому році свій останній турнір в одиночному розряді. Вона також встановила рекорд Відкритого чемпіонату Франції, зігравши в ньому у вісімнадцятий раз в одиночному розряді. У цьому році вона досягла третього місця і в рейтингу тенісисток у парному розряді після того, як вийшла в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції, півфінал Вімблдону і фінал Відкритого чемпіонату США з американкою Кімберлі По. У підсумковому турнірі року вони поступилися в півфіналі Каре Блек і Олені Ліховцева. Ліховцева стала останньою партнеркою, з якою Тозья вдавалося виграти турнір WTA; це сталося двома місяцями раніше. Ще два турніри в цьому році вона виграла з Аранта Санчес і По.

Тозья завершила спортивні виступи після Відкритого чемпіонату Франції 2003 року, де вона, як і в інших турнірах в останні півтора року, грала лише в парному розряді . Після цього вона один раз виходила на корт на турнірі ITF в Кань-сюр-Мер у віці 38 з половиною років.

У 2004 році Наталі Тозья була удостоєна ордена Почесного легіону за свій внесок у розвиток міжнародного тенісу.