Філіп Баргфреде: біографія

Філіп Баргфреде біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, нападник бременського «Вердера»

німецький футболіст, нападник бременського «Вердера»

Займатися футболом Філіп почав у п'ять років, в клубі «Хеслінген». У чотирнадцятирічному віці його помітили скаути «Вердера» і з 2004 року він став треніроватьсся в бременський клуб. У 2007 році Філіп став гравцем другого складу бременців. 12 квітня 2008 дебютував у другій команді «Вердера» у гостьовому матчі 30-го туру Регіоналлігі Норд проти Ерфуртського «Рот-Вайсса». Матч закінчився поразкою з рахунком 1:3, Філіп на 74-й хвилині замінив Кевіна Артман. Усього за другу команду провів два сезони, в яких зіграв 19 матчів і забив один м'яч.

У сезоні 2009/2010 став постійним гравцем основної команди. 8 серпня 2009 дебютував у Бундеслізі в домашньому матчі першого туру проти франкфуртського «Айнтрахта», який бременці несподівано програли з рахунком 2:3. Філіп все на тій же 74-й хвилині вийшов на поле, замінивши при цьому Тіма Боровскі. Всього в своєму першому сезоні за основну команду провів 23 матчі.