Тіаго да Сілва Дутра: біографія

Тіаго да Сілва Дутра біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, півзахисник
-

бразильський футболіст, півзахисник

Тіаго Дутра - вихованець клубу "Греміо", за основний склад якого він провів 1 матч у чемпіонаті штату Ріу-Гранді-ду-Сул проти «Веранополіса». Після поразки з рахунком 1:3, головний тренер команди, Селсо Рот, порекомендував повернути Дутра обртано в молодіжний склад. Одночасно з виступом за «молодіжку» «Греміо», Дутра грав за збірні Бразилії до 17, до 19 і до 20 років.

13 липня 2009 Дутра був проданий в іспанський «Вільярреал» за 1,8 млн євро. У складі «Вільярреала» Дутра так і не дебютував, більше того, в один із днів він, без дозволу керівництва, поїхав назад до Бразилії і провів там кілька днів.

У серпні 2009 року Дутра був відданий в оренду в ізраїльський клубу «Маккабі» (Хайфа). 22 жовтня 2009 Дутра дебютував у Лізі чемпіонів у матчі з «Ювентусом», в якому вийшов після перерви, провів 12 хвилин і отримав червону картку.