Олександр Вікторович Бандура: біографія

Олександр Вікторович Бандура біографія, фото, розповіді - український футболіст, воротар клубу «Кримтеплиця»

український футболіст, воротар клубу «Кримтеплиця»

Біографія

Футбольна кар'єра

У ДЮФЛ виступав за сумські клуби «Зміна» та «СЕРЖ». У 2003 році знаходився у складі аматорського клубу «Сумигаз». Влітку 2004 року перейшов у сумський «Спартак». У команді у Першій лізі дебютував 5 червня 2005 року в матчі проти стрийського «Газовика-Скала» (2:0), Бандура вийшов на 88 хвилині замість Сергія Вокальчук. Потім грав за «Явір» (Краснопілля).

У лютому 2008 року перейшов в сімферопольську «Таврію», отримав 12 номер. У Вищій лізі дебютував 20 вересня 2008 року в матчі проти криворізького «Кривбасу» (1:1), у цьому матчі він пропустив гол з пенальті на 50 хвилині від албанця Доріана Бюлюкбаші. 25 жовтня 2008 в матчі проти київського «Динамо» (1:3), відбив два пенальті від Ісмаеля Бангури та Артема Мілевського. У листопаді 2008 року продовжив контракт з «Таврією» на 2 роки.

Влітку 2009 року перейшов на правах оренди в «Кримтеплицю» з Молодіжного. Хоча був на перегляді в донецькому «Металурзі». У команді дебютував 17 липня 2009 року в матчі проти бурштинського «Енергетика» (0:1). У початку грудня 2009 року Бандура розірвав контракт з «Таврією».