Марія Василівна Стадник: біографія

Марія Василівна Стадник біографія, фото, розповіді - азербайджанська спортсменка-борець, член національної збірної Азербайджану
-

азербайджанська спортсменка-борець, член національної збірної Азербайджану

Одружена з борцем з Україною, чемпіоном Європи і срібним призером олімпійських ігор у Пекіні, Андрієм Стадником.

Кар'єра

Олімпійські ігри 2008

Серед жінок три учасниці представляли Азербайджан у вільній боротьбі. Виступала першою Марія Стадник (до 48 кг) у першому поєдинку програла Керол Хайн з Канади. Але вихід канадської спортсменки у фінал дав шанс Марії боротися за бронзу. Здолавши у втішному раунді кореянку Кім Хйунг Жу, Стадник вийшла з представницею Казахстану Тетяною Бакатюк. В обох раундах з рахунком 2-1 і 8-0 перемогла Марія Стадник, причому другий раунд закінчився за 37 секунд. Таким чином, 16 серпня, Марія Стадник стала першим борцем серед жінок, що принесла олімпійську медаль Азербайджану.