Арно Сплінтер: біографія

Арно Сплінтер біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, півзахисник
-

нідерландський футболіст, півзахисник

Арно Сплінтер почав свою футбольну кар'єру в юнацькій команді «СВ Алмере» з міста Алмере, в ній Арно займався до дев'яти років. Пізніше Арно потрапив у футбольну академію амстердамського Аякса. Дебют Сплинтера за основну команду «Аякса» відбувся 13 листопада 1996 року в матчі чемпіонату Нідерландів сезону 1996/1997 проти клубу «Фортуна». У тому матчі Арно вийшов на заміну на 75-ій хвилині матчу замість Маріо Мельхіот, до цього часу його команда програвала в домашньому матчі з рахунком 1:2, але у підсумку «Аякс» зміг піти від поразки завдяки забитому м'ячу Марсіо Сантоса на 88 - ій хвилині. На початку лютого 1997 Арно продовжив свій контракт з "Аяксом" на п'ять років.

Але в «Аякс» Арно так і не став гравцем основного складу, за три сезони Сплінтер зіграв всього 9 матчів. У червні 1999 року Сплінтер перейшов до клубу «Де Графсхап». Дебют Арно відбувся 26 вересня 1999 року в матчі проти «Нека», який завершився внічию 2:2, Сплінтер в тому матчі відзначився гольовою передачею на 44-ій хвилині. У своєму дебютному сезоні за «Де Графсхап» Арно зіграв 9 матчів у чемпіонаті сезону 1999/2000, в якому його клуб зайняв 14-е місце. У сезоні 2000/2001 Сплінтер більше отримував ігрового часу, відігравши в чемпіонаті 21 матч.

Проте в наступному сезоні, провівши 8 матчів за «Де Графсхап», Арно у січні 2003 року був відданий в оренду клубу «Харлем », який виступає в Першому дивізіоні Нідерландів. Дебют за «Харлем» у Арно видався невдалим, в гостьовому матчі проти клубу «Камбююр», який відбувся 8 лютого 2003 року, нова команда Сплинтера поступилася з рахунком 4:0, сам Арно у матчі з'явився на заміну на 75-ій хвилині. Свій перший гол за «Харлем», Арно забив 10 березня 2003 року в домашньому матчі проти «Хераклеса», Сплінтер забив на 24-ій хвилині, а його команда в підсумку перемогла з рахунком 3:2. Всього у першому дивізіоні сезону 2002/2003, Арно зіграв 17 матчів і забив 2 м'ячі, після закінчення оренди, контракт Сплинтера з «Де Графсхап» закінчився і Арно у червні 2003 року став вільним гравцем. У червні 2003 року Сплінтер знаходився на перегляді в російському "Торпедо-Металург», але в підсумку не підійшов тренерському штабу.

З 2003 по 2008 рік Арно виступав за аматорський клуб «Беннеком», який виступав в одному з нижчих дивізіонів Нідерландів. У 2008 році Сплінтер підписав контракт з клубом АГОВВ Апелдорн, який виступав у Першому дивізіоні Нідерландів. До цього в лютому 2008 року Сплінтер тренувався в АГОВВ Апелдорні і навіть брав участь у товариських матчах, хоча на той момент все ще належав «Беннеком», з яким у нього був контракт. Головним тренером «АГОВВ Апелдорні» на той момент був Джон ван ден Бром, будучи гравцем Джон разом з Арно виступав у «Де Графсхапе». Дебютував Арно за клубу 3 жовтня 2008 року в матчі проти «Валвейка», який завершився гостьовим поразкою «АГОВВ Апелдорні» з рахунком 3:1. У січні 2009 року з'явилася інформація, що Сплінтер стане асистентом головного тренер в клубі "СВ Хейзен». За сезон Арно зіграв за клуб 22 матчі, а в липні 2009 року, Сплінтер покинув команду, так як у нього закінчився термін контракту.