Крістофер Ллойд Смоллінг біографія, фото, розповіді - більш відомий як Кріс Смоллінг - англійський футболіст, захисник футбольного клубу «Манчестер Юнайтед»
-

більш відомий як Кріс Смоллінг - англійський футболіст, захисник футбольного клубу «Манчестер Юнайтед»

Клубна кар'єра

Початок кар'єри

Кріс народився в Грінвічі, Лондон. У віці 9 років почав грати за футбольну команду «Уолерслейд Бойс». Потім вступив до чатемскую середню школу, одночасно граючи у футбол за шкільну команду свого рідного графства (Кент). Згодом був запрошений в шкільну збірну Англії, зігравши матч на Уемблі проти шкільної збірної Шотландії в квітні 2008 року.

Ще будучи школярем, почав виступати за клуб Істмійські ліги «Мейдстоні Юнайтед». Дебютував за клуб у віці 17 років у матчі проти «Канва Айленд» у Кубку Істмійські ліги. Два місяці по тому вперше зіграв в лізі, провівши повний матч проти клубу «Хейбрідж Сфівтс». Після цього він провів ще 11 матчів за «Мейдстоні», включаючи гру проти «Іст Таррок Юнайтед», в якій він забив свій перший і єдиний гол за клуб. Ця зустріч, яка завершилася перемогою «Мейдстоні» з рахунком 4:2, стала останньою для Смоллінг в цій команді.

Фулхем

У червні 2008 року Кріс Смоллінг підписав контракт з «Фулхемом» , виступаючим в Прем'єр-лізі. 24 травня 2009 Кріс дебютував у Прем'єр-лізі, вийшовши на заміну Аарона Хьюзу на 77-й хвилині матчу проти «Евертона» в останньому турі чемпіонату. Свій перший матч у стартовому складі Смоллінг провів 17 вересня 2009 року в виїзному матчі Ліги Європи проти клубу «ЦСКА Софія». 28 грудня 2009 Смоллінг дебютував у стартовому складі «Фулхема» у Прем'єр-лізі в матчі останнього туру чемпіонату проти «Челсі» на «Стемфорд Брідж». На 75-й хвилині зустрічі Кріс відзначився автоголом у ворота «Фулхема».

Манчестер Юнайтед

26 січня 2010 «Манчестер Юнайтед» офіційно заявив про підписання контракту з Смоллінг, згідно з яким гравець залишався в «Фулхемі» до завершення сезону 2009/10 і повинен був приєднається до «Юнайтед» перед початком сезону 2010/11. 1 липня 2010 Смоллінг офіційно став гравцем «Манчестер Юнайтед». 16 липня Смоллінг дебютував за «Юнайтед» у товариському матчі проти «Селтіка», який завершився з рахунком 3:1 на користь «Червоних дияволів». 30 липня в товариському матчі проти «Гвадалахари» він забив свій перший гол за «Юнайтед», замкнувши головою подачу з кутового Даррона Гібсона. 28 серпня 2010 Смоллінг дебютував за «Юнайтед» у Прем'єр-лізі, вийшовши на заміну Джоні Евансу на 74-й хвилині. Матч завершився перемогою «червоних дияволів» з рахунком 3:0. 15 вересня Смоллінг дебютував у Лізі чемпіонів, відігравши всі 90 хвилин у матчі проти шотланського «Рейнджерс», який завершився внічию 0:0. 22 вересня Кріс забив свій перший гол за «Манчестер Юнайтед» у матчі Кубка Футбольної ліги проти «Сканторпа». 4 січня 2011 Смоллінг вперше вийшов у стартовому складі «Манчестер Юнайтед» у Прем'єр-лізі в матчі проти «Сток Сіті», відігравши в центрі захисту з Неманьєю Відічем всі 90 хвилин; матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Юнайтед».

Кар'єра в збірній

У квітні 2009 року Смоллінг дебютував за збірну Англії до 20 років, зігравши 45 хвилин у матчі проти молодіжної збірної Італії на «Лофтус Роуд». 11 серпня 2009 він дебютував за збірну Англії до 21 року в товариському матчі проти молодіжної збірної Нідерландів, вийшовши на заміну на 58-й хвилині зустрічі. Матч завершився нульовою нічиєю. 14 грудня 2009 Смоллінг провів свій перший матч у стартовому складі молодіжної збірної Англії в матчі відбірного турніру чемпіонату Європи 2011 року проти Португалії на «Уемблі», у якому англійці здобули перемогу з рахунком 1:0. Потім Смоллінг зіграв у матчі проти Греції, в якому англійці програли з рахунком 2:1; його помилка в обороні призвела до другого голу греків.

13 листопада 2010 гола Смоллінг був викликаний в першу збірну Англії на товариський матч проти збірної Франції, який пройшов 17 листопада. Однак дебютувати за збірну йому не довелося і він провів весь матч на лаві запасних, а Англія програла Франції з рахунком 1:2.